• Novinka
  • 5 DNÍ
JEŽKOVA AKCE! - SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÝ HRANATÝ PEKÁČ S VÍKEM - Husa / Kachna / Kuře - 8 l

JEŽKOVA AKCE! - SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÝ HRANATÝ PEKÁČ S VÍKEM - Husa / Kachna / Kuře - 8 l

  • Katalogová cena s DPH: 725 Kč (599 Kč bez DPH:)

  • Akční sleva 21 % - ušetříte : 150 Kč

  • 575 Kč
  • (bez DPH: 475 Kč)
  • Katalogové číslo: 7296 - 7306
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny):

Lze používat v troubě  Lze používat v mikrovlnné troubě  Lze mýt v automatické myčce  Lze uchovávat v chladničce  Lze uchovávat v mrazáku, nezmrazovat tekutiny  Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech  Garance použití při teplotě od -40°C do +300°C  10 let garance všech užitných vlastností  Vyrobeno z recyklovatelné skloviny bez kadmia a olova 

 

SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÝ HRANATÝ PEKÁČ S VÍKEM - Husa / Kachna / Kuře - 8 l - Pekáč s objemem 8 l je ideální pro přípravu větší drůbeže.

Pekáč se skleněným víkem je vyroben z vysoce kvalitního a tepelně odolného skla SIMAX, které odolá teplotám od – 40 °C až do + 300 °C. Objem pekáče je 8l, jeho použití je velmi univerzální. Využívá se k zapékání, dušení a pečení objemnějších pokrmů. Ideální pro pečení kachny nebo husy. Můžete mýt v myčce. Díky vysoké tvrdosti skloviny SIMAX je pekáč i po opakovaném používání jako nový. Je vyrobený z kvalitní skloviny SIMAX odolávající vysokým teplotám. Výhodou skleněných pekáčů SIMAX je i to, že můžete v průběhu proces pečení sledovat aniž byste pekáč otvírali. Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech. Výrobky z hlediska zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti při používání podléhají dozoru státních kontrolních orgánů České republiky. Vyrobeno ze  skloviny bez obsahu  kadmia a olova.

Vyrobeno z recyklovatelné skloviny bez kadmia a olova

Vyrobeno z borosilikátového skla

Rozměry 416 x 260 x 161 mm  Objem 8 l  Cena za 1 ks  Dekorace není součástí produktu
 

Jak používat nádobí SIMAX?

Varné nádobí SIMAX slouží nejen k samotné přípravě jídla na elektrickém nebo plynovém sporáku*, v troubě, nebo mikrovlnné troubě, ale také k servírování a následnému uchování zbytků potravin a to vše v jedné nádobě. Druhý den si můžete v téže nádobě zbytek jídla ohřát v mikrovlnné troubě.

Díky tomu, že sklo je transparentní, můžete bez otvírání nádoby sledovat celý proces vaření, jednoduše se orientujete v ledničce, nebo mrazničce.

Sklo SIMAX je vysoce hygienické a zajišťuje zdravou přípravu jídla.

Nádobí postupně zahřívejte, nebo ochlazujte, nelijte do horkých nádob studenou vodu. Nepokládejte horké nádoby na studený, nebo vlhký povrch.

Všechny produkty SIMAX jsou vhodné k mytí v myčce na nádobí, díky své tvrdosti se nepoškrábou, nezešednou a budou vypadat jako nové i po opakovaném mytí.

Před prvním použitím nádobí umyjte, nepoužívejte abrazivní čistící prostředky. Nepoužívejte čistící prostředky s hrubými částicemi (jako je písek nebo drátěnkou), které poškrábání povrchu skla.

 

Silnostěnné skleněné nádobí (lisované sklo)

SIMAX pekáče, zapékací mísy a misky jsou určené k přípravě jídla ve všech typech trub, vč. mikrovlnných a horkovzdušných.

 Tenkostěnné produkty (z foukaného skla)

Tyto produkty mohou být navíc používány na elektrické plotně i plynovém sporáku, respektujte prosím návod k použití a piktogramy, které jsou uvedené na obale.

 

Výrobky SIMAX, které jsou dodávané s platovým víčkem, jsou vhodné i k uchování produktů v ledničce či mrazáku včetně plastového víčka.

Nezamrazujte polívky, omáčky, nápoje, nebo jiné tekutiny.

Při ohřívání v mikrovlnné troubě sejměte prosím plastové víčko (pokud neužíváte plastové víčko s otvorem, které k ohřevu v mikrovlnné troubě určeno)


*1 na plynovém sporáku můžete používat foukané výrobky SIMAX při použití rozptylovače.