• 5 DNÍ
SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ DVOUSTĚNNÁ SKLENKA S UCHEM - TWIN - 2 ks

SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ DVOUSTĚNNÁ SKLENKA S UCHEM - TWIN - 2 ks

 • 472 Kč
 • (bez DPH: 390 Kč)
 • Katalogové číslo: 2322 - 2
 • Záruka (měsíců): 24
 • Termín dodání (dny):

Lze používat v mikrovlnné troubě Lze mýt v automatické myčce Lze uchovávat v chladničce Lze uchovávat v mrazáku, nezmrazovat tekutiny Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech  Garance použití při teplotě od -40°C do +300°C 10 let garance všech užitných vlastností Vyrobeno z recyklovatelné skloviny bez kadmia a olova

SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ DVOUSTĚNNÁ SKLENKA S UCHEM - TWIN - 2 ks - Dvojstěnná sklenka SIMAX o objemu 0,2 l s uchem

Tato sklenka v moderním dvoustěnném designu z kolekce exclusive je vyrobena z kvalitního borosilikátového skla SIMAX. Dále je vhodná k podávání mnoha druhů tekutin ( mléko, kakao, čaj, káva,latté, voda). Také je možné ohřívání, například mléka, v mikrovlné troubě. Její údržba je velice snadná - lze mýt v myčce. Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech. Výrobky z hlediska zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti při používání podléhají dozoru státních kontrolních orgánů České republiky. Vyrobeno ze  skloviny bez obsahu kadmia a olova.Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou.

Vyrobeno z recyklovatelné skloviny bez kadmia a olova

Vyrobeno z borosilikátového skla

Rozměry 115 x 105 mm  Objem: 0,2 l  Cena za 2 ks  Dekorace není součástí produktu

Číslo Objem Šířka Průměr Výška EAN Cena/Kč
2342/2 200 80 110 6 1,91 0,013 275 275 130 702 8593419152955 326

 

Jak používat nádobí SIMAX?

Varné nádobí SIMAX slouží nejen k samotné přípravě jídla na elektrickém nebo plynovém sporáku*, v troubě, nebo mikrovlnné troubě, ale také k servírování a následnému uchování zbytků potravin a to vše v jedné nádobě. Druhý den si můžete v téže nádobě zbytek jídla ohřát v mikrovlnné troubě.

Díky tomu, že sklo je transparentní, můžete bez otvírání nádoby sledovat celý proces vaření, jednoduše se orientujete v ledničce, nebo mrazničce.

Sklo SIMAX je vysoce hygienické a zajišťuje zdravou přípravu jídla.

Nádobí postupně zahřívejte, nebo ochlazujte, nelijte do horkých nádob studenou vodu. Nepokládejte horké nádoby na studený, nebo vlhký povrch.

Všechny produkty SIMAX jsou vhodné k mytí v myčce na nádobí, díky své tvrdosti se nepoškrábou, nezešednou a budou vypadat jako nové i po opakovaném mytí.

Před prvním použitím nádobí umyjte, nepoužívejte abrazivní čistící prostředky. Nepoužívejte čistící prostředky s hrubými částicemi (jako je písek nebo drátěnkou), které poškrábání povrchu skla.

 

Silnostěnné skleněné nádobí (lisované sklo)

SIMAX pekáče, zapékací mísy a misky jsou určené k přípravě jídla ve všech typech trub, vč. mikrovlnných a horkovzdušných.

 Tenkostěnné produkty (z foukaného skla)

Tyto produkty mohou být navíc používány na elektrické plotně i plynovém sporáku, respektujte prosím návod k použití a piktogramy, které jsou uvedené na obale.

 

Výrobky SIMAX, které jsou dodávané s platovým víčkem, jsou vhodné i k uchování produktů v ledničce či mrazáku včetně plastového víčka.

Nezamrazujte polívky, omáčky, nápoje, nebo jiné tekutiny.

Při ohřívání v mikrovlnné troubě sejměte prosím plastové víčko (pokud neužíváte plastové víčko s otvorem, které k ohřevu v mikrovlnné troubě určeno)


*1 na plynovém sporáku můžete používat foukané výrobky SIMAX při použití rozptylovače.

 

Doporučujeme

  • VYPRODÁNO
  SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ DVOUSTĚNNÁ KONVICE S FILTREM - DUAL 1 l

  SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ DVOUSTĚNNÁ KONVICE S FILTREM - DUAL 1 l

  SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ DVOUSTĚNNÁ KONVICE S FILTREM - DUAL 1 l - Skleněná dvoustěnná konvice s filtrem DUAL je vyrobena z borosilikátového žáruvzdorného skla SIMAX, které je odborníky uznávané a spotřebiteli žádané díky mimořádně kvalitnímu strojnímu i ručnímu zpracování, ušlechtilému vzhledu a praktickému mixu jeho užitných vlastností. Skleněná dvoustěnná konvice...

  475 Kč

  • 5 DNÍ
  SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ DVOUSTĚNNÁ SKLENKA - TWIN - 2 ks

  SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ DVOUSTĚNNÁ SKLENKA - TWIN - 2 ks

           SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ DVOUSTĚNNÁ SKLENKA - TWIN - 2 ks - Dvojstěnná sklenka SIMAX s objemem 0,2 l Tato sklenka v moderním dvoustěnném designu z kolekce exclusive je vyrobena z kvalitního borosilikátového skla SIMAX. Dále je vhodná k podávání mnoha druhů tekutin ( mléko, kakao, čaj,...

  383 Kč